| melittlelioness a întrebat:

o intrebare adresata in special fetelor, dar nu ma indoiesc ca as putea gasi si cativa baieti informati.va rog sa cititi pana la capat

iubesc pantofii, dar unii dintre ei s.au degradat.

ideea e ca vreau sa ii reinoiesc, asa ca m.am hotarat sa le aplic sclipici ca in tutorialul acesta http://www.youtube.com/watch?v=e-Cx37Px1eQ&feature=relat ed

acum vine intrebarea. ce fel de adeziv trebuie sa folosesc, de unde il pot cumpara. si de asemenea de unde pot sa cumpar sclipici de aceiaus culoare in cantitate mare deoarece sclipici am gasit dar la tuburi mici, folosit in special pentru unghii.

dau fundita si vot

1 răspuns:
| Elee a răspuns:

Pai trebuie sa-ti reamintesc ca e din alta tara iar asta e Romania deci nu cred ca exista la noi in tara sau se gaseste foarte greu...happy Imi pare rau...sad Dar daca vrei sa-ti repari pantofii rupti du`te la un cizmar, daa vrei sa-i repari pe cei zgariati, nu cred ca poti. Sorry :*