| andreeadeeadeea a întrebat:

Ce pot face daca mi-am dat luminozitatea la minim si nu mai vad nimic la telefon. tin sa mentionez ca am un iphone 4s. verisorul meu a umblat pe el si mi l-a stricat. ce sa fac? URGENT! dau funda! happy

5 răspunsuri:
| SpeșălGirl a răspuns:

Eu nu am Iphone, dar cred ca asa e la toate telefoanele.Da la meniu ----->setari------> ecran (sau afisare)-----> luminozitate. Apoi reglezi, asa cum vrei tu. Sper sa fie asa si la tine!

| andreeadeeadeea explică (pentru SpeșălGirl):

Pai as fi facut asa. daca as putea sa vad ce scrie pe ecran. mi l-a dat la minim..si apoi mi l-a blocat big grin. si nu pot vedea nimic pe ecran.

| Katyussha a răspuns:

Degeaba ai Iphone daca nu stii sa il folosesti.E una dintre cele mai usoare chestii de baza pe care poti sa le faci pe un Iphone laughing Aiurea de tine.

| andreeadeeadeea explică (pentru Katyussha):

Hmm..nu cred ca ti-am cerut parerea despre chestiile de baza ale unui iphone. daca stiai cum sa ma ajuti la ce am cerut..iti multumeam.dar nu cred ca am pus intrebarea doar sa imi raspunzi tu si sa imi spui"aiurea de tine". sper ca mi-ai citit raspunsul de mai sus..si ai inteles situatia in care ma aflu. Ecranul meu e complet negru. nu pot vedea ce accesez pe el chiar daca il deblochez, inchis si deschid la loc..pentru ca, cum am mai spus..LUMINOZITATEA E PE 0! asa ca o sa ma descurc cu ajutor dar nu oferit din partea ta..pentru ca apropo, nu mi-ai dat niciunul! de ce nu mi-ai zis tu care era solutia. daca tu stii sa folosesti un iphone si nu il tii degeaba! La revedere!

| Katyussha a răspuns (pentru andreeadeeadeea):

Daca nu vezi nimic nimic adica ca si cum ar fi negru nu mai a ce sa-i faci.Deobicei cand luminozitatea e data pe zero la un iphone inca mai pot sa vezi putin.Stiu ca nu ti-am dat nici un ajutor, nici nu imi era aia intentia, daca nu ti-ai dat seama, pentru ca chiar e super simplu si ar trebui sa stii cum se schimba luminozitatea.