| koodathenigga a întrebat:

Ce pot face daca parintii "iubitei" mele nu ma plac si i-au interzis sa fie intr-o relatie cu mine? Le-a ascuns 4 luni relatie dar de fiecare data au prins-o, o jignesc si ii induc stari proaste.
Am luptat amandoi mult pentru aceasta relatie si sentimentele sunt din ambele parti.
Ea vrea sa renunte la ceea ce avem pentru a alunga certurile cu parintii sai.

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat nu avea de ce sa renunțe la tine este motiv părinți ei e atât de evident nu știu cum nu-ti dai seama.

Ce nu te omoară te face mai puternic.

| Byb2001 a răspuns:

Eu zic să rămâneți în secret dar daca are 18 ani nu vad ce ar avea părinții ei împotriva