| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face daca toti de la facultate ma ignora si ma cred nesuferita doar pentru ca m-am certat cu niste oameni influenti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce fac asta fara sa te cunoasca mai intai personal, ci se iau ca oile dupa altcineva, chiar nu ai nevoie de ei. Nu cauta validarea nimanui, cine sta cu tine, o face si gata, cine nu, nu.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ignora "turma" si vezi-ti de treaba ta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi ignori și tu. Ești acolo ca să înveți.

| Ara997 a răspuns:

" oameni influienti " = indivizi dominanti care pretind subordonarea celor din jur in mod nejustificat. tu certandu te cu ei, le-ai contestat autoritatea iar cei care se fac ca nu te cunosc sunt slabi si dependenti de influienta tartorilor si fricosi. pastreaza ti coloana vertebrala dreap[ta, fi puternica, nu te da dupa turma, invata bine, afirma te pe plan profesional, sa in urma turma. cainii latra caravana trece.