| fagvasgvb a întrebat:

Hei TPU

Credeti ca este reala conspiratia cu noua ordine mondiala? ce parere aveti?

Eu cred ca este cat se poate de reala si ca se doreste aceasta schimbare de catre toti marii conducatori!
Cred ca nu este doar o conspiratie deoarece nenumarati oameni politici extrem de influenti au propus aceasta noua ordine!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cei care produc astfel de teorii ale conspiratiei sunt bolnavi de paranoia.

| Doub a răspuns:

Da,e foarte reala.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ochiul masonic Big-Brother nu doarme niciodata te vegheaza madafaca.