| onush a întrebat:

Ce pot face impotriva stresului?

Răspuns Câştigător
| resp3ct a răspuns:

Sex, serioshappy

7 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Culca-te.

| lavynika a răspuns:

Ai aici tot ce iti trebuie:http://stiri.acasa.ro/......-stresului

| cristina a răspuns:

Nu te mai stresa

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Uita'te la filme, asculta muzica, iesi cu prietenii undeva sau apuca'te de un sport fa putina miscare ca sa uitihappy...succes:X

| iuli a răspuns:

Cred ca ceaiul de tei ajuta. Dormi bine si nu te lasa, in fiecare minut al zilei, macinata de probleme. Gandeste-te la lucruri frumoase, la lucruri care te inveselesc.

| klary a răspuns:

Sa iti dai seama ce il cauzeaza si sa-l elimini, asta in cazul in care nu este serviciul, de exemplu... in rest sa incerci sa faci ce-ti place mai mult, sa te odihnesti suficient.

| crys_8518 a răspuns:

1 gandeste-te ca totul e perfect si nu ai dc sa fi stresat 2 mesteca o guma 3 fa ceva distractivwinking