| Dizzydizz a întrebat:

Ce pot facem impotriva stresului cu bacu?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu am fost stresata pe timpul bacului, toate presiunea s-a strans in mine, abia dupa ce am reusit cu brio la tot si s-a terminat, abia atunci am explodat in plans... Tu ca esti stresata, cosuma ceaiuri de tei, musetel, poti sa iei extraveral (este medicament homeopat din plante nu are ce sa-ti faca rau), asculta muzica, vizioneaza comedii sa te binedispui, astfel uiti de stres. Daca stii materia pentru examene, nu trebuie sa fi stresata.

| Miha a răspuns:

Un calmant bun, te va linisti! Succes la bac!

| 4b a răspuns:

Nu te mai stresa atata cu bacul asta idiotsad las c-o fi cumva, stresul asta nu te ajuta cu nimic, ci mai rau iti face...mai avem putin si scapam...succes la celelalte probe

| Bezea a răspuns:

Eu imi petreceam timpul cu prieteni si nu prea am simtit stresul bacului decat dupa ce a trecut si asteptam notele. Oricum fiecare persoana reactioneaza altfel la stres si in plus daca te-ai pregatit pentru bac nu ai de ce sa-ti faci griji, SUCCES(chiar daca nu te-ai pregatit odata ce treci de prima zi si vezi cum sta treaba o sa te mai calmezi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti copiute!