| d3nut7 a întrebat:

Ce pot face pentru a putea modifica controalele la fifa 2011? este setat pe joystick si nu stiu cum sa-l setez pe tastatura, sa pot sa schimb controalele(nu-mi apar casutele unde trebuie puse literele) dau o cola si o samanta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri unde ai instalat jocul.intri in folderul game.fifasetup.si dai pe fifaconfig.game setting.in game keyboard!

5 răspunsuri:
| kryssumik a răspuns:

Nu se pot schimba controalele la fifa 2011 deoarece este setat pentru joystick

| d3nut7 explică:

Mersi.Stiam asta! Acolo in FifaConfig la in-game keyboard nu-mi apare spatiul in care trebuie sa adaug literele, iar la dreapta la controller imi apare "no controller" unde ar trebui sa apara joystick sau tastatura!

| d3nut7 explică:

In sfarsit mi-au aparut casutele.multumesc pentru ajutor.am reusit.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot seta, exista setari pentru joystick si pentru tastatura!

| rob33r77 a răspuns:

Zi si mie cum ai reusit