| Lovξ a întrebat:

Ce pot face sa uit un baiat care m-a respins de cateva ori pe mess dar care fata in fata imi da senzatia ca e topit dupa mine? Funditalove struck

2 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Practică sporturi, sau chestii care îţi face plăcere să le faci.Desenează,citeşte,poţi scrie o carte,pe mine personal, chestia cu scrisul o carte, chiar m-a făcut să uit de tot.
Baftă.

| Crina_6989 a răspuns:

Incearca cel putin personal sa pari si tu putin indiferentahee hee... pe mess las-o mai usor, si daca inradevar e "topit" dupa tine o sa vezi ca o sa vina singur inapoi, si o sa te streseze el pe messhee hee big grin