| Emilutzu_1786 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog mult de tot imi place de un baiat Mihai si e din cls de la mine si stie ca il plac dar nu mai vreau sa fim prieteni vreau sa fim mai mult intelegeti? dau funditalove struck ajutati-ma! si app sa fie ceva care trebuie sa ii zic pe mess nu fata in fata ca sunt prea rusinoasacryingworried

Răspuns Câştigător
| BabyDoll09 a răspuns:

Chiar daca stie ca il placi nu ar trebui sa ii mai spui si tu pentru ca baieti de felul lor le place sa se laude si e mai bine sa vina el la tine nu sa mergi tu la el... ceea ce ai putea tu sa faci e sa intri pe el cand e pe mess, sa trimiti masuri cu ce ai vrea de la mine sau cat la suta ma iubesti etc, etc. Sper ca ti'am fost de ajutorhappy

2 răspunsuri:
| BabyDoll09 a răspuns:

Chiar daca stie ca il placi nu ar trebui sa ii mai spui si tu pentru ca baieti de felul lor le place sa se laude si e mai bine sa vina el la tine nu sa mergi tu la el... ceea ce ai putea tu sa faci e sa intri pe el cand e pe mess, sa trimiti masuri cu ce ai vrea de la mine sau cat la suta ma iubesti etc, etc. Sper ca ti'am fost de ajutor

| xRucsy a răspuns:

De ce nu ii spui direct? Unii baieti apreciaza astawinkingLasa rusinea la o parte...stiu din propria experientabatting eyelashes Poate te ajuta big grin