| PufarinaXD a întrebat:

Ce pot folosi pentru ca parul meu sa nu mai aiba miros neplacut?

Răspuns Câştigător
| QriLee a răspuns:

SAmpon si balsam cu miros de fructe si ce vrei,in plus balsamul ti-l va face moale, sau poti folosi i\un spray de par, exista dar in magazine de specialitate. Spewr ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| mircea354 a răspuns:

Sa te speli pe caplaughing

| PufarinaXD explică (pentru mircea354):

Draga ''compatriotule'' mircea354, presupun k iti asumi acest raspuns pe care il dai si judeci ca e logica ideea. Ce raspuns mai mediocru de atat puteai da?