| maria9 a întrebat:

Ce pot sa desenez la vestitorii primaverii de gheorge cosbuc

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E George Cosbuc. Ai putea sa desenezi tot ceea ce te duce pe tine cu gandul la venirea primaverii, cum ar fi soarele, mult verde (iarba, frunzele copacilor, etc.), ghiocei si/sau alte flori, insecte (fluturi, de exemplu) si orice altceva ce te duce cu gandul la primavara.

| vali1985 a răspuns:

Niste insecte,natura,flori,iarba, etc.
Pa, pa.

| Francescuta9 a răspuns:

Poti face o pajiste cu flori, poti face un mare ghiocel sclipitor, iarba inalta crescand si alte flori de primavara.
Sper ca te-am ajutat! Funda?