| OanaBlueEyes a întrebat:

Ce pot sa fac cand nu`mi pot schimba poza de la avatar la mess?
NU merge deloc...am reinstalat si messu` si tot nu merge crying.
Ajutati`ma va roooog ca dau funditaA si voturi*** big grin (urgent)

Răspuns Câştigător
| JustMe17 a răspuns:

Cred ca am descoperitbig grin.
Cand intri pe mess apare sub status: Voice and video calling wii be unavaible on May 11Th ...etc.Banuiesc ca din cauza asta sunt probleme cu mesul, respectiv cu avatarul.

4 răspunsuri:
| JustMe17 a răspuns:

Pfff...aceeasi problema o am si eucrying...help ussss!straight face

| OanaBlueEyes explică:

Multumesc

| OanaBlueEyes explică:

Cred ca ai dreptatewinking deci cam pana pe 11 mai am sa raman cu acelasi avatarlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intamplat la fel! Deci ma enerveaza cumplit. Si eu l-am reinstalat si acum nu mai merge sa intru pe mess! straight face Nu stiu ce s-a intamplat. Ma rog. Pa, pa.