| alexutza_6029 a întrebat:

am si eu o problema sper sa ma ajutati? nu inteleg de ce nu pot schimba poza la avatar la messenger? dintr-o data s-a blocat.am dezinstalat messu si l-am instalat iar dar tot nu merge.plss ajutatu-ma.merci

Răspuns Câştigător
| rubertzel a răspuns:

Incearca cu o alta varianta de messenger... poate isi da drumul asa si apoi bagi si cea pe care o aveai si vezi si atunci incearca toate chestiile posibile ca de la el e sigur... sper sa mearga

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic thinking stergel sh iatil din nou dupa netwinking

| banditullauryan a răspuns:

Si eu am problema aceasta dar nu stiu cum sa o rezolv, dar chinuete.