| mateisitudor a întrebat:

Ce pot sa fac cand prietena mea zice ca se plictisește? Exceptând sa iesim pe afara. De exemplu in timpul zilei cand e super cald si fiecare sta acasa la el/ ea, ce pot face cand zice ca se plictisește?

Răspuns Câştigător
| SdioneL a răspuns:

Plictiseala e ceva normal, banuiesc ca si tu te plictisesti mai mereu si nu ai ce face.
Poti incerca sa o inveselesti, spune-i amintiri amuzante sau glume, jocuri.

Dar daca cumva o sa iti dea papucii sau ceva de genul pentru ca se plictiseste in general, nu e fata potrivita, n-ar trebui sa alergi non stop sa o faci happy.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Puteti sa vorbiti cu video si sa jucati ceva, de exemplu Fazan. Sau va puteti vedea la tine acasa si sa va jucati ceva, sa gatiti sau ce va place voua sa faceti.

| troleibuz a răspuns:

Sa o trimiti la treaba