| gamze a întrebat:

Ce pot sa fac? Difuzorul se aude încet cand vorbesc la telefon. Volumul este la maxim. Am scăpat cateva picături de apa, oare de la apa? Si daca ar fi de la apa ce sa fac, ca face asa de cateva zile. Am zis ca poate se usucă intre timp si isi revine. In rest totul se aude foarte ok. Doar cand vorbesc la telefon se aude cam încet.

1 răspuns:
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci, e o problema care se poate rezolva doar daca deschizi telefonul.
Trebuie sa il duci la un service.
Cel de acolo o sa il desfaca, o sa se uite in el, o sa vada daca se poate repara difuzorul sau daca ai nevoie de unul nou.