| Bobo03 a întrebat:

Ce pot sa fac sa'i arat iubitului meu ca il iubesc? love struck

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Dacă e iubitul tău, un simplu "Te iubesc" ar trebui să fie de ajuns. Dar să fie spus din inimă, privindu-l în ochi.

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Sai spui in fiecare zi astalaughing. cumparai un cadou de exemplu o bratara frumoasahappy e un gest dragut sau ai putea o masina cu madona inauntrubatting eyelashes

| umbra99 a răspuns:

Doar spune-i. Daca chiar te iubeste, si tu esti sincera, va functiona.;-)