| ramona0506 a întrebat:

Ce pot sa fac sa-mi deblochez contul de Yahoo? Nici pe mail nu merge sa intru. Cand intru imi cere sa raspund la intrebarile de acum 3 ani de cand am id-ul. Cine mai stie care-s raspunsurile?straight face Gasesc vreo solutie? Pe cine sa contactez? Multumesc mult de tot!

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Fa altul, si asa conturile pe Yahoo sunt gratuite si nelimitate.Cred ca iti poti recupera repede toata lista de prieteni.Doar de aia avem facebook, telefoane, si altele.
Mult noroc!

| ramona0506 explică:

De pe id-ul asta am foarte multe conturi facute pe alte site-uri. Nu imi permit sa il pierd. Luati si asta in considerare va rog.