| MalinaH a întrebat:

Ce pot sa fac sa NU ma bronzez? Si fara chestii de genul sa stau la umbra.

Răspuns Câştigător
| lynes a răspuns:

Teoretic,din moment ce stai la soare este ABSOLUT IMPOSIBIL sa nu te bronzezi.Si poti incerca creme si uleiiuri contra UV dar tot putin te ia. Spre exemplu, acum am vn de la padure si sunt asa toata pe spate.(bine am inotat putin).

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Te poti da cu o crema solara cu factor de protectie mare, adica sa scrie pe ambalaj FPS 50 sau chiar mai mult.Succes

| firelord66 a răspuns:

Eu zic sa iti iei crema de prototectie solara 40+