| REDded a întrebat:

Ce pot sa-i daruiesc prietenii la ziua de nastere daca ne stim 3 luni?

2 răspunsuri:
| Raawr a răspuns:

O bratara, un colier, un ursulet pe care sa scrie la multi ani sau te iubesc, un parfum, sau niste pantofi.

| dribbler a răspuns:

Poti sa-i daruiesti o carte, care mai apoi sa o imprumuti, sa o citesti si probabil vei fi in stare pe viitor sa transpui gandurile tale in niste propozitii descifrabile, nu cuvinte cheie asa cum ai facut aici. Poti sa dezvolti aceasta metoda, astfel incat, tuturor prietenilor ale caror zile de nastere vor fi in viitorul apropiat, sa le cumperi cate o carte si sa aplici ce ti-am spus mai sus. Bafta!