| bydany a întrebat:

Ce cadou pot sa daruiesc prietenii mele la ziua ei de nastere?cryingare 14 ani)?

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Probabil ar aprecia mult un cadou facut de tine happy, sau niste chestii, care sa nu coste prea mult dar sa ii placa. Nu conteaza cat de mult a costat cadoul conteaza de cine e daruit.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferabil ceva mancabil, prutabil sau ceva cu care poti sa te lauzi.

| klau074 a răspuns:

Poti sa ii iei cu rimel siun parfum ssau un ursulet si o ciocolata cu bbf

| Dyxxuu a răspuns:

Un ceas dragut, pana in 50 de lei, sau un urs de plus, ori un tricou sau un lantuuc big grin, parfum etc.