| Roliii a întrebat:

Ce pot sa-i promit unei fete?

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ca o vei face sa se simta speciala - o minciuna pe care multe o cred.

| darrio2007 a răspuns:

Luna de pe cer.Numai daca esti sigur ca o poti oferi.

| NoSmile a răspuns:

Tot ceea ce-i poti oferi.
Promisiunile fara fapte sunt in zadar.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Decât să promiți lucruri și să nu le faci, mai bine renunță la promisiuni.
Mai bine îi demonstrezi anumite lucruri decât să faci promisiuni.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ceea ce poti sa-i oferi. Promite doar daca esti sigur ca te poti tine de promisiune. Dar mai bine nu promite nimic ci demonstreaza prin fapte.

| spiridus25 a răspuns:

Poti sa ii promiti multe, important e sa te tii de cuvant.Parerea mea.

| Rainmaker a răspuns:

Promite-i ca iti vei tine promisiunile.Si nu uita ca PROMISIUNEA reprezinta nobletea regilor!

| Ciumpi35 a răspuns:

Orice. Contează ce-i poți oferi.

| SpringRiver123 a răspuns:

Doar ceea ce esti in stare sa-i oferi.