| sysy13498 a întrebat:

Cum sa-i arat unei fete ca o plac... prin semne fara sa o intreb. promit funda

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna happy.
Incearca sa o privesti in ochi, sa ii zambesti mereu, poarta-te frumos cu ea, fa-o sa rada, razi la glumele ei, in timpul orelor * daca este colega ta de clasa) uita-te la ea. thinking de ce nu vorbesti cu ea? poate ca si ea te place dar ii e rusine sa iti spuna.

8 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Pai sa ii dai atentie dar sa nu fi sufocant.Ca sa devii special pentru o persoana trebuie sa fi divers de toti.Incepe prin a incepe sa te intelegi cu ea pe plan amical, sa fii o persoana in care are incredere si mereu aproape.Ai putea sa ii zambesti cand o vezi, si sa ii dai atentii.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Stai cat mai mult in preajma ei. Vorbeste`i. Daca cere ceva tu sa fi primul care ii sare in ajutor. Daca cineva o deranjeaza tu sa fi primul care o apara.Gasiti subiecte in comun pentru a avea ce discuta. Aproba orice zice ea. [ziceai la nuste raspunsuri, ca u esti mai tupeist de felul tau deci.] incearca sa te dai la eahappy... in mod direct!

| STEFANXxX a răspuns:

Trebuie sa ii scrii un sms sau prin posta electronica ceea ce simti pentru ea(eu asa am facut)Dar prin semne...nu stiu

| sysy13498 explică:

O s-o invit la un film si ii zic acolo ( platesc eu )si da deiia sunt tupeist de felul meu laughing si app mersi pentru raspunsuri maine 26.03. 2011 aleg un castigator maine seara

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai te dai pe langa ea, faci glume si daca vezi ca rade mai faa multe multe laughing.
Te porti frumos cu ea, daca cere ceva nu ezita, ofera-i tu.
Conteaza si sa fii natural/a. Si sunt multe lucruri. Zambestei frumos. mai pune-i mana pe dupa gat.batting eyelashes
PaPa pUp

| crisbella a răspuns:

Cu un zambet frumos, prin comportamentwinking

| DexterM14 a răspuns:

Priveste-o in ochi si fi dragut cu ea. Poate si ea te place

| lidia_8870 a răspuns:

Pai.ii zambesti te uiti la ea mai apartewinkingsau te impiedici de ealaughing