| ndddiana a întrebat:

Ce poti face cu punctele de pe TPU?
in afara de. acumulezi experientza...
altceva?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In functie de numarul de puncte urci sau cobori in clasament. Daca ai foarte multe arata ca esti foarte activ pe site.

| Tourniquet a răspuns:

Salutt.
Punctele de pe acest site te ajuta sa cresti in rank si clasament. happy
Pa, pa. :]

| Vizitiul a răspuns:

Te ajuta sa cresti in rank, nimic osebit!

| LoveMusic a răspuns:

Nimic.Cu punctele de pe TPU poţi doar să acumulezi experienţă, nimic mai mult. Te gândeai că poţi cumpăra ceva cu ele?! Ei bine, nu, nu poţi. laughing Succes! Fundă?

| User a răspuns:

Cum adica acumulezi experienta?! Ce experienta acumulezi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta sa urci in clasament...nimic mai mult.