| Alleexandraaa20 a întrebat:

Tratamente pentru cresterea rapida a unghiilor.
Pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea tratamente!
Sunt in schimb tot felul de solutii care promit, dar adevarul este ca, nu fac nimic, pentru ca unghia are ritmul ei propriu, de crestere.

| Laura927 a răspuns:

Eu am incercat si chiar o crezi s-au nu unghiile mele cresc mai repede..nici eu nu am crezut mi s-a parut o tampenie a inceput.
2 cateii de usturoi intr-un lac de unghii transparent, aplical pe unghii exact ca si o oja normala..in 4 zile vezi diferenta. poate nu cresc mult mai repede unghiile dar nu se mai rup
eu is ft multumita de acest truc

| Alleexandraaa20 explică (pentru Laura927):

Stai, mai detaliat cu cateii de usturoi te rog, ii pisez sau cum fac?