| Barbiie a întrebat:

Ce preferati, Bug Mafia, Puya... :X sau. cantaretii aceia gen Hannah Montana straight face. etc!

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

B.U.G Mafia love struck logik.

hannah monntana? raised eyebrows
impuscati-va!
winking

6 răspunsuri:
| simo4angel a răspuns:

BUG Mafia, Puya, 50 Cent, Eminem, Linkin Park laughing lovely

| Sun life a răspuns:

Cantaretii gen Hannah Montana deoarece imi plac melodiile mia linistite si cantate.Imi place si 1-2 melodii de la Puya in rest nu sunt genul. succes!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Eu sincer prefer Eminem, Lil Wayne, Guess Who...:X:X:X

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Bug mafia, puya etcwinking

| Cici4Mici a răspuns:

Puya.

| YoungSteve a răspuns:

...straight face Bug mafia - din 2 cuvinte 3 sunt injuraturi.straight face Puya a dat-o pe manele. Hannah Montana asculta fetitele de 7 ani. Eu ascult : krs-one, das efx, chamillionaire, 2pac, three days grace, breaking benjamin.Si daca vrei o trupa de hip hop romanesc iti recomand VeritaSaga