| Barbiie a întrebat:

Ce preferati, Craciun, revelion sau Paste? big grin si de ce?love struck

[funDDa`] cine are aceleash gusturi ca minne; o3!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza ce e dar craciunul si revelionul sunt mai interesante ca e frig si imi place.

| aniriiiiii a răspuns:

Toate 3! Fiecare are ceva aparte,de craciun e frumos ca ninge,bradul,cadouri,de revelion la fel, si de paste imi place ca este cald, poti iesi la un gratar etc big grin

| NoCharachter a răspuns:

Paste :X. De ce? Eh...atunci cade si ziua mea si e dublu party. :X

| ankadella a răspuns:

Reveli0n'; xxx :
distractie
bautura
tigari
dans
prieteni
masini
betie
laughinglove struck

| basexcu a răspuns:

Vacanta de vara!

| Namastee a răspuns:

Craciunullaughing ca at se fac cei mai multi banibig grin : cu colindu, "de la Mosuu Craciun", de la "mos Nicolae".dar si Revelionul e tareelove struck pentru ca ma distrezz`

| Dianné a răspuns:

Prefer Craciunul, pentru ca in fiecare an sarbatorim nasterea Domnului, fiind o bucurie mare, reintalnind iar si iar, traditiile, placere si armonia dinaintea Craciunul, respectiv cu Ajunul Craciunului...
Sarbatoarea aceasta imi transmite numai amintiri frumoase de copilarie, de ce nu stiu, dar in orice caz, imi aduc aminte cu zambetul pe buze clipele in care eu si fratele meu ne certam pe bomboanele de pom, nehotarandu-ne care, cine si in ce fel punem beteala si globurile. Iubesc Craciunul, cea mai frumoasa sarbatoare cu traditii incantatoare!
Paste fericit iti doresc! kiss

| Alexax3Alle a răspuns:

Craciunul si Revelionul ` happy.
Mie imi place Craciunul` mult :X. Impodobesc bradu', ninge, e frumos :X...
Si de Revelion e distractiee`:X.Maxim`:devil):X

| AnnaMarrria a răspuns:

Pai... mie imi place craciunul ca primesc cadouri si ca impodobesc bradul si mai multe.

| Christina_9998 a răspuns:

Eu sincera sa fiu prefer craciunul. de ce? simplu imi place foarte mult atmosfera, imi place zapada si frigul. sa nu mai spun de colinde love struck

| Michy_1562 a răspuns:

Toate 3hee hee

| Michy_1562 a răspuns:

Pai toate 3 deoarece la toate pentru ca de craciun inseamna cadouri si bani.Paste tot cadouri si bani si mancare bunalaughing iar, revelion distractie cu prietenii.big grin

| deea184 a răspuns:

Pai toate sunt preferate.
Motiv:de craciun s-a nascut Isus,
de pasti a reinviat,
si de revelion pentru ca incepe un nou antongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revelionullove struck

| brother_2650 a răspuns:

Revelion
normal
distractie:Xlaughing