| waXonwaXoff a întrebat:

Am o intrebare, de revelion se merge la Biserica? Daca de Paste se merge seara si de Craciun a doua zi, de Revelion se merge?

Răspuns Câştigător
| ecclaudiu a răspuns:

Nu se merge. eventual la o petrecere si in timp ce iti danseaza una in poale si tu esti rupt de beat poti sa te uiti la trinitas tv

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alxp a răspuns:

Se merge dar nu de revelion, de 1 ianuarie, de Sf. Vasile.

| shinestar03 a răspuns:

Nu, din cate stiu.

| InDaMix a răspuns:

In general lumea nu merge fiindca revelionul nu are atat de multe legaturi cu Dumnezeu Iisus etc.Pastele si Craciunul au.

| conducatorul8888 a răspuns:

Deci... nu

| STL a răspuns:

Nu, nu se merge ca trecerea in anul nou nu este o sarbatoare religioasa.