| Alexandraa_7363 a întrebat:

Ce preferati VARA sau IARNA? Eu prefer Iarna, deoarece are magia ei. e Craciunul.Anul nou.Distractii.cu toate ca avem scoala dar totusi. iarna primesc cele mai multe cadouri, deci IARNA imi place. Si de ce nimanui nu-i mai place Toamna? Ce are Toamna? Mie imi place, si ce daca atunci incepe scoala?! Funda!:*

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Intradevar adexandra iarna are magia ei love struck

dar prefer vara pentru ca e vacanta lunga love struck no school no homework love struck
multa distractie
cald
plaja, apa
:X

ador vara love struck

2 răspunsuri:
| Sunshine_9509 a răspuns:

Prefer Vara pentru ca e cald si nu ai teme si nici scoala...imi place mult si iarna, dar este prea frig happy

| SiSi13 a răspuns:

Toamna nu ii place nimannui pentru ca atunci incepe scoalaphbbbbt

Dar anotimpul meu preferat este vara pentru ca avem cea mai lunga vacantabatting eyelashes. I love Summer :X