| CrinaS a întrebat:

Ce problema este cu messengerul 11?straight face SE vad pozele la avatar pe negativ chiar daca pozele au culori normale?sad cine ma lamureste ii dau funtitsa:* Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

Probleme de " yahoo messenger " chatterbox se va rezolvabatting eyelashes oricum messenger 11 nu este finalizat kiss

| AlExutzUuu a răspuns:

Yahoo a spus ca vot fi probleme cu "Voice call" dar ei nu se stie la ce lucreaza. eu nu mai am problema asta, pentru ca am pus la avatar o poza mai mica, ca marime ( 103 Kb). deci in concluzie toata lumea are problema happy

| Ciubaca2oo7 a răspuns:

Da intr-adevar!

| catalin87_7463 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Nu am gasit nici o solutie pentru a o rezolva.