| Chrristina a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema cu messengerul happy
Nu mai imi apar pozele de la avatar celor din lista si nici avatarul meu straight face... Am reinstalat messul si tot nu merge... Ce sa mai fac? tongue
Ms :*

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu apar orice ai incerca (am folosit orice metoda) se pare ca e de la yahoo asta, nu din program, registrii...

| AframyK a răspuns:

Asa se intampla cateodata, nu se mai vad.Dar dupa o vreme apar.De cele mai multe ori e din cauza ca ti-ai instalat windowsu.

| TotalDamage a răspuns:

1.Dezinstaleazal din nou;
2.Setezi sa iti apara fisierele ascunse;
3.Intri in folderul AppData din folderul utilizatorului principal;
4.O sa vezi 3 foldere Local, LocalLow si Roaming;
5.Intri in toate pe rand si stergi tot ce se numeste Yahoo!
6.Mai dezinstalezi ceva programe care nu iti trebuie;
7.reinstalezi alta versiune Yahoo (Cum ar fi Yahoo Messenger 11 Beta);

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza celor de la yahoohappy. problema se va remedia curand

| Simph a răspuns:

Îţi trebuie messenger 11 beta :)

Uite aici linkul :
http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/

:*