| anonim_4396 a întrebat:

Ce profesie aveti sau ce vreti sa deveniti? va ganditi sa plecati din tara?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, ma gandesc sa plec din tara dar nu definitiv si probabil pentru finisarea studilor sau calificari.Am sa merg pe psihologie. Oricum nimic nu mai are cautare in ziua de azi, dar de ce sa nu fac ce-mi placehee hee

| Antrax a răspuns:

Eu as prefera sa plec sunt pe profil mate-info si as vrea sa ajung sa fac software

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mda cu orice pret as pleca din tara asta vai de capu ei

si as vrea sa fiu o actrita sau un model

| lyrics a răspuns:

As vrea sa fiu psiholog intr'un penitenciar.
si imi mai doresc sa scriu o carte despre viata meatongue

| Anda_5509 a răspuns:

De cativa ani imi doresc sa dau la Academia de Politie.

| bebitzu a răspuns:

Cred ca as vrea sa fiu avocat. Multa lume imi spune ca sunt destul de corect, dar de, nu e numai asta, oricum mi-ar place. Si nu, nu cred ca voi pleca din tara. [Gandire ce copil de 16 ani ] big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vroiam sa devin medic insa m-am razgandit acum nu sunt sigura dar daca mi se ofera o slujba in alta parte nu am de gand sa plec din cauza ca toti pleaca tara a ajuns distrusa desigur si din cauza conduceri mai ales

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa devin hair stylist.
In privinta plecarii din tara, nu!
Cand o sa vad toata Romania atunci probabil as dori foarte mult sa merg in Tenerife.