| κίllą a întrebat:

Voi ce pretentii aveti de la viata? Ce vreti sa deveniti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

As vrea in primul rand sa gasesc iubirea adevarata, sa am parte de o familie iubitoare si sa am un camin primitor. Visez de asemenea sa pot face un lucru important pentru omenire, sa fiu un deschizator de drumuri.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fiu sanatosa eu si cei din jurul si sa am o meserie care sa imi permita sa calatoresc prin lume.Si sa am o familie mare si unitahee hee

| Marii a răspuns:

Vreau sa intru in criminalistica, si sa plec in NY. happy

| Alisa a răspuns:

Sunt mai multe lucruri: as vrea sa fiu fericita si sa am o relatie mult mai stransa cu mama mea, sa fie de acord cu relatia mea din prezent, din toate punctele de vedere. sa fiu sanatoasa, atat eu cat si cei dragi.

Sa fiu cat mai repede independenta.
Vreau sa devin childcare(acea persoana care se ocupa cu copiii), deoarece iubesc foarte mult copiii. love struck

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu am pretentii de la viata, ci doar de la mine. Norocul mi-l fac singura. Nu ma intereseaza foarte mult sa am mari averi, ci sa gasesc dragostea adevarata, fericirea in familie si un serviciu la care sa ma duc cu placere in fiecare zi. Poate cer prea mult, dar totul e posibil si cum am spus mai inainte, totul depinde doar de mine. As dori sa devin medic pediatru.

| gabryel a răspuns:

Ce pretentii am de la viata? Poi in primul rand sa ma las de fumat, sa imi intemeez o familie si sa-mi gasesc un servici cu un salariu bun. Si as vrea sa devin... un om privit bine de lume si respectat atat cat trebuie.

| larrii a răspuns:

Pai sa fiu sanatoasa alaturi de familia mea care o am acum si care o voi avea mai tarziu ...sa pot face tot ce o sa imi propun... vreau sa lucrez in politia animalelorbig grin

| Domyno a răspuns:

Vreau sa devin chirurg estetician big grin

| octavianpas a răspuns:

Sa fiu sanatoasa si sa fac multi bani. Diamant.

| ÅñdRa a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, sa fiu fericita si iubita, si sa-mi pot implini visul adica sa studiez in londra pshihologie:Xsi sa devin pshihologlove struck

| adi4ever a răspuns:

Gropar

| dynasmile21 a răspuns:

Nu am pretentii de la viata, am pretentii de la mine. Mi-ar placea sa NU devin un om cu prejudecati, un om lipsit de sentimente sau un "monstru" egoist si plin de sine. Mi-as dori sa pot trai toata viata undeva ascuns de mizeria ce ne ofera societatea zi de zi si sa pot invata la nesfarsit. Stiu ca nu este posibil sa inveti totul din carti, dar sincer ce ne mai ofer omul de azi? Vreau sa urmez o cariera de medic legist sau psiholog criminalist(profiler).

| aLyNuSh a răspuns:

Tractorist.

| RainDrop a răspuns:

1.sa stau cu dragostea pe vecie
2. sa avem o familie
3. sa devin un doctor/judecator

| bixelle_4587 a răspuns:

Psiholog.

| bebe_7951 a răspuns:

Dar sa itrebat cineva vreodata ce pretentii are viata de la noi? eu mis dorii sa fiu doar o piesa importanta in domeniul in care voi activa oricare ar fi acesta. Daca toti am fi politisti pe cine vom aresta?

| katy_1510 a răspuns:

In primul rand imi doresc sa fiu sanatoasa, atat eu cat si cei apropiati happy Si sa reusesc sa trec cu bine de admiterea la facultate, mi-as dori de asemenea sa fac ceva important, sa imi aduc intr-un fel pozitiv contributia in aceasta societate.