| Addiction a întrebat:

Ce profesie nu ai accepta indiferent de cit de mare e rasplata?

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Cea care nu imi face placere si/sau cea care incalca normele moralitatii. Dar daca rasplata poate inlocui durerea (ceea ce nu este posibil) multa lume ar accepta aceea profesie, consolandu-se cu rasplata; chiar daca la inceput ar zice ce am zis eu. Conteaza circumstantele din acel moment si pana in acel moment.

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

De prostituata. laughing

| Fotbalistul a răspuns:

Asasin sau ucigas platitlaughing- daca poate fi numita vreuna meserie.
Politician.happy