| Alexa1313 a întrebat:

Ce programe de editat imi puteti recomanda? Vreau sa specific ca aceste programe care mi le recomadati sa editeze frumos...dau funda...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Rose1123 a răspuns:

Il poti gasi si online. Trebuie sa te joci putin cu el ca sa descoperi ce si cum. Daca vrei sa il descarci, ii poti descarca si niste extensii, cu ajutorul carora poti face mai multe. big grin Poti cauta pe youtube cateva tutoriale, daca te ajuta, despre cum sa il folosesti mai bine.winking happy

2 răspunsuri:
| Rose1123 a răspuns:

Poti folisi "faimosul" Photoshop.hee hee Poti face chestii geniale daca stii sa lucrezi cu el.winking

| Alexa1313 explică (pentru Rose1123):

Nu prea stiu sa folosesc Photoshop....trebuie sa il descarc... imi poti da mai multe detalii?

| Rose1123 a răspuns (pentru Alexa1313):

Il poti gasi si online. Trebuie sa te joci putin cu el ca sa descoperi ce si cum. Daca vrei sa il descarci, ii poti descarca si niste extensii, cu ajutorul carora poti face mai multe. big grin Poti cauta pe youtube cateva tutoriale, daca te ajuta, despre cum sa il folosesti mai bine.winking happy