| Tito_8587 a întrebat:

Ce programe stiti pentru yahoo messenger "HACK"?!?!?! gen, ceva pentru arhive. sa poti vedea arhiva oricui devil! dau funda...Sooo funda laughing/! Si scuze frate de categorie.

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

"Frate" chiar nu exista crede-ma, nu mai crede toti prostii, NU EXISTA.

| Skylar a răspuns:

Asa e frate,imi pare rau pentru tine,dar frate,tu nu ai cum sa "hack" yahoo, intelegi? iti trebuie o minte geniala ca sa faci asta, dar din nefericire esti doar un ciutan

| Skylar a răspuns:

Vorbim cand inveti sa scrii

| Tito_8587 explică:

Bai Ophiel.uh esti baaa,, rocco siffredi?winking.ce draq e ala ciutan? rolling on the floor

| Tito_8587 explică:

Bine mai Nostradamus.

| Tito_8587 explică:

Cineva cu mai multa materie cenusie e pe aici,, si poate sa imi raspuna la intrebare-a mea? nu Ophiel.ca lu asta e alba ca.varu de la dedeman.laughing

| ionut1122233 a răspuns:

Ba da exizda ma mincinosule i-am si spart contul iubitei mele

| ionut1122233 a răspuns:

Si ma ests hackul asta yahoo hack tols big grin
dar chiar faza cu ciutan chiar e prea-prea