| vali_3574 a întrebat:

Salut.Am auzit ca poti vedea arhiva oricui cu messenger 11 e adevarat? big grin.Si daca nu este adevarat. cum poti vedea arhiva unui prieten/prietena. fara a fi la pc prietenului/prietenei! Si daca e adevarat. chiar se poate asa ceva?! dau funda. Scz de categorie.big grin.mersi!

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu, nu e adevarat. Poti vedea arhiva doar daca esti pe id-ul persoanei respective.
Funda?happy

| kidulinha a răspuns:

Poti sa o vezi de pe orice calculator daca pers respectiva are messengerul deschis. In acest caz te duci sus in bara, Contacts, Conversation History si iti apar absolut toate. In cazul in care pers isi salveaza convorbirile. Si DOAR la mess 11.
Daca pers n-are messengerul deschis, exista un program ( down de aici, daca vrei http://www.go4it.ro/......i-3168043/ ). Si asta iti arata toate conv. DOAR de pe calculatorul respectiv. Si cu conditia ca persoana aia sa aiba bifat acolo " Pastreaza arhiva mereu".

| kidulinha a răspuns:

Aylee, ma intreb ce zice cu*ul tauwinking

| Aylee a răspuns:

Daca ai prieteni care lucreaza la Yahoo poti, daca nu sanatate bunica, nu mai crede in orice **** spus de toti. Ma mir cum de nu ii este ciuda curului la cat **** scot unii pe gura.