| BeHappyForMe a întrebat:

Ce provocarii puneti sau ati primit voi la adevar si provocare cea mai amuzanta primeste funda?(eu am primit provocare sa ma duc la farmacie si sa cer paine laughing) ultima data am jucat adevar si provocare in masina in drum spre casa de la cumparaturi.

Răspuns Câştigător
| ktalyn178 a răspuns:

Ultima oara am jucat la scoala.si provocarea a fost sa ma duc in cancelarie, sa chem un profesor, sa ma invoiesc de la ora si in timp ce vorbeam cu el sa ma scarpin in nas ...nesimtitii. frustrated o sa-i tin minte pe colegii mei devil