| ramonia a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre anii de facultate? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt cei mai frumosi si de neuitat ani cel putin din viata, chiar daca de multe ori aveam senzatia ca voi claca. Si da a meritat efortul celor 5 ani cu bunele si relele inerente vietii de student. Si ceea ce conteaza, sunt o persoana realizata.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde.

eu am facut facultatea in orasul natal asa ca nu am simtit viata de student din camin. Aia e mare parte din experienta facultatii

| neutrino a răspuns:

Sunt cei mai frumosi ani din viata unui om, dar cu o conditie: sa faci fata cerintelor facultatii ( de preferat sa fii la buget), altfel totul va fi un chin.

| AdyColt a răspuns:

E urat rau