| Otto2014 a întrebat:

Ce rame sa mi iau la ochelari? Sunt baiat

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Căuta ceva care sa te avantajeze (începând de la culoare, model), dar trebuie sa ti cont de fizionomia fetei tale. Uite aici cate ceva util:
http://provisual.ro/cum-alegi-ramele-de-ochelari-in-functie-de-forma-fetei/

| Lawliet14 a răspuns:

Poti sa-ti iei si rame de alea vechi, care te fac sa arati ca intelectual. Daca iti stau bine, pentru ca nu te jeneaza in niciun fel. Exista si rame moderne care arata ca ale unor ochelari de soare, dar sunt mai putin confortabile.

| Winddd a răspuns:

Mai întâi vezi ce ți se potrivește.