| cosmin2221 a întrebat:

Ce reclame nu va plac? Si care va plac? Mie nu imi place reclama aia cu biscuiti cu baiatul ala si taicasu'. Aia care imi place este cu ursul ala care bea cola big grin

Răspuns Câştigător
| ioana_5584 a răspuns:

Nimanui nu-i place reclama de la Oreolaughing. mie nu-mi place aia de la Dero cu paradisulhee hee. si imi plac reclamele de la Vodafone cu Paul si restulhappy

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie imi plac elea cu familia Telculaughing sh care nu imi place e aia cu chinezu ala sau ce-o fi el cu barba in tricou galben care se sperie de urs cand bea ice tea parcalaughing

| JustMe a răspuns:

Wai si eu detest reclama cu biscuitii oreo x( Urasc si reclama aia la tnuva, aia cu ai soare, ai tnuva cresti obligatoriu.
Imi place reclama aia cu baiatul care alearga dupa caine si ajunge la tipa aia care are o catea, nu mai stiu la ce eralaughing

| Veve :X a răspuns:

Imi place reclama de la Dero (,, te duce in paradiss'' love struck laughing ) si urasc reclama de la Carefre (habar nu am cum se scrie laughing )

| Rioko a răspuns:

Sa inteleg tie nu iti place reclama cu biscuitii oreo laughing nici mie dar cel mai mult o dispretuiesc pe aceea cu stela popescu si cu farmacia pentru inima. Si de placut imi place reclama de la Orange cu cainele care scapa

| Klara a răspuns:

Imi place reclama cu baia lui Paul rolling on the floor

Si urasc reclama cu "mami vreau si eu in tabara Rama" sau ceva in genul asta. E haotic de patetica vocea copilului.

| shtephie a răspuns:

Nu-mi plc reclama cu iaurtul acela care e o taranca si spune prea bun, prea acru laughing
In schimb imi plc reclama de la dero happy

| Yarinn a răspuns:

Nici mie nu-mi place reclama de la biscuitii Oreo... si de curand m-am plictisit si de aia de la Dero, iar acum ma calca pe nervi. Iar de placut, aia de la Orange cu cainele si alea de la Vodafone happy

| amaadina a răspuns:

Mie imi place reclama aia la Renault, cand parintii se uita la oferta la masina pe net, iar copilul lor ii cheama la masa, si parintii raspund: "Mai unpik" laughing
N'am gasit'o pe net...

| CuppiDoon a răspuns:

Mie-mi place asta http://www.youtube.com/watch?v=u3V9ZbhHQVA cu renault

si nu-mi place aia cu trebuie sa beti minim 2l de apa...