| droid96 a întrebat:

Ce regreti pana acum cel mai mult?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

- http://www.tpu.ro/......tp-bit-ly/

- http://www.tpu.ro/......te-ce-ati/

Astfel de întrebări ne ajută să ne (auto)cunoaştem şi să învăţăm din greşelile noastre şi ale celorlalţi, aşa că nu te lăsa descurajat(ă). Întrebarea e una bună şi constructivă, iar pentru cine este prea personală, este liber să nu răspundă.

18 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Ca nu am apreciat indeajuns persoanele dragi mie, decat atunci cand a fost prea tarziu si anumite decizii pe care le-am luat la nervi, si pe care acum le regrethappy

| OnnyMady a răspuns:

Sincer,pana acum nimic...Viata e prea scurta pentru regrete

| Dariusuu a răspuns:

Regret că nu am profitat de fiecare ocazie care chiar era importantă pentru mine.

La naiba, prea repede trece timpul. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea bunicului meu.

| gingergirl1 a răspuns:

Ca mi-am pierdut 1 an de zile placand un dobitoc!winking

| piTiCcu a răspuns:

Că am fost la un concert Fuego, am rămas oripilat.

| Zoey112 a răspuns:

Ca am facut niste greseli care acum nu mai pot fi reparate sad

| contαbαndonαt a răspuns:

Hmm, ce se mai inghesuie lumea cand vine vorba sa rasp. la intrebari despre ei, la intrebari personale.
Si de fapt n-am sa inteleg niciodata scopul intrebarilor de genu, ce te intereseaza pe tine un strain, fata de noi si noi de tine, ce simtim noi, ce am simtit si ce probabil v-am mai simtii de acum in colo? Sinteti maniaci cumva?
Hai ca mai intelegeam daca ne intrebai ceva constructiv gen: "cate animalute ai in casa ori la curte", "care este cartea ta preferata" ori "voi cu ce contribuiti in societate" stii? Intrebari constructive, poate chiar si schimb de idei folositoare dar nu "tu cand te-ai scobit ultima oara-n nas" ca asa-mi suna intrebarea ta atata tot ca faza cu scobitul in nas nu mai e atat de personala ca mica ta intrebare indiscrete, e doar jenanta.
Adica ce regret eu cel mai mult in viata? Jesus! Cred ca nici celei mai importante personae din viata mea nu I-as rasp. la o asemenea intrebare daca m-ar intreba.Personal inseamna Doar pentru mine, asta nu intelege multa lume dar mno...din ce vad (aviz facebook-cienilor) majoritatea oamenilor le place sa fie ca o carte deschisa pana si-n fata strainilor - multi daca ar putea ne-ar baga toata viata lor (mizera) pe gat...
Oricum, atata timp cat vor fi doritori sa rasp. la asemenea intrebari, ele nu vor disparea.Cateodata am impresia ca majoritatea dintre voi (la nivel global ma refer) sinteti obsedati de propile personae altfel nu-mi explic cum de sinteti mereu atat de doritori sa vorbiti deschis despre voi (pana si lucrurile personale din viata voastra, ceea ce, dupa parerea mea, e cu adev. ingrijorator) in fata tuturor.

| NeymarJr11 a răspuns:

Ca nu am vorbit cu o fata la momentu potrivit big grin tongue acum e prea tarziu laughing

| MiculFaraon a răspuns:

Ca nu am reusit sa ma combin cu una de 19 ani.

| SebylVane1890 a răspuns:

Ca mi-am pierdut increderea in unele persoane...Regret ca am pus-o de la inceput...Chiar daca a trecut putin peste un an, rana tot adanca a ramassad

| FabianelSHAF a răspuns:

Ca nu am fost cu un profesor din clasa I sad

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Ca n-am inventat inca butonul cu care sa-mi opresc sentimentele tongue - OFF

| Essencest11 a răspuns:

Nimic happy tongue

| ღAngiießăă a răspuns:

Pentru că mi-am pierdut 4 ani la şcoală. Nu desta... am învăţat sub media 9 şi acum nu pot să merg la un liceu bun happy

| Onlares a răspuns:

Ca nu l-am omorat pe Chuck Norris cand am avut ocazia.

| alexandruu97 a răspuns:

Decizile pe care le-am luat