| alexralu34 a întrebat:

Ce remedii pentru cosuri stiti?

5 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Dermatolog happy

| Ebsghjs a răspuns:

Lamaie.
Da-te cu lamaie pe fata o data pe seara. Asta e cel mai natural remediu de scapare a cosurilor. Si igiena este foarte importanta, spala-te pe fata in fiecare seara, cu apa rece si sapun. Aici vorbeam de acel cos care mai apare din cand in cand, nu? Nu de acneea, nu?! Daca ai acneea, ar fi mai bine sa te vada un medic. happy

| acinorev a răspuns:

Foloseste corector: le si ascunde, dar le si corecteaza. happy Sau du-te la dermatolog, cum a spus DoOdO

| AgentulVIPPro a răspuns:

In primul rand nu le sparge ca se vor inmulti! dati cu spirt in fiecare dimineata si seara inainte de culcare cu o crema grasa! de preferat aloe vera! funda pls!