| Petronela a întrebat:

Ce replici dragute stiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Te iubesclove struck. Cea mai tare replicawinking

7 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

"pentru ca noi facem cat 10 in iubire" :d

| alonet a răspuns:

Mie mi se pare extrem de amuzanta si reala urmatoarea replica: " o vezi cat poate fi de frumoasa si deosebita si toate cele... si cand te gandesc ca cineva e deja satul de ea..." asta zicea un tata fiului sau sa il constientizeze cat de trecatoare si inselatoare e frumusetea

| Atotstiutorul a răspuns:

Nu sunt un cutremur nu dau replici!

| Petronela explică:

Nu vreau sa cuceresc pe nimeni doar am intrebat:d

| nadyuca a răspuns:

Tu vrei sa inveti replici pentru a cuceri o fata sau ce? Mai bine fii tu insuti cu defecte si calitati, nimeni nu e perfectwinking

| flori123 a răspuns:

Tu ca mine nu gasesti...eu ca tine nu mai caut!