| loove_5215 a întrebat:

Ce revista v-ati lua bravo sau cool girl?

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cool girl si popcorn
bravo si bv girl sunt niste prostii

| fluturas a răspuns:

Cool girlwinking

| Evaa a răspuns:

Cool girl tongue

| T30D0RA a răspuns:

Cool Girl. De ce? Pentru ca are mai multe pagini, mai multe sfaturi, mai multe noutati.

| xFaith a răspuns:

Bravo :X

| MonkeY a răspuns:

Revista BRAVO e mult mai bun decat cool girl mi se pare mai interesant articolele din Bravo adica cool girl scie mai mult pe detalii ce nu ma intereseaza dar aman 2 sunt reviste bune pentru adolescenti si chiar si pentru adulti

fundita?

| Gosh. a răspuns:

Cool Girl.
E mai interesanta si are sfaturi utile, in comparatie cu Bravo in care sunt numai barfewinking

| Mony a răspuns:

Bravo...happy, sau si cool girl...imi place sa aiba cat mai multe postere
da de obicei imi iau mereu bravohappy

| ank a răspuns:

Bravoo:d

| NoNameToday a răspuns:

Popcornlaughing

pai pe aman2big grin.

| Cuuukii a răspuns:

Aman2

| Eu.si.atat a răspuns:

Cool girl, deoarece este mai interesanta, contine mai multe sfaturi. Parerea mea.