| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu clima a luat-o razna pe 1 octombrie sa fie 30 de grade laughing anul trecut abia erau 18 19

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Tine evident de incalzirea globala, fenomen extrem de discutat in ultimii ani. Problema insa nu sta in faptul ca am inceput luna octombrie cu dreptul (e frumos afara, parca iti si vine sa mergi la facultate) ci in faptul ca datorita acestui fenomen vom avea schimbari bruste de temperaturi, diferente de peste 10 grade in sus si in jos de la o zi la alta, treceri ce afecteaza organismul uman.