| MissAvocado a întrebat:

Ce s-a intamplat intre Axl Rose si Slash?

3 răspunsuri:
| RockForever99 a răspuns:

Pai...axl s-a culcat cu fosta iubita a lui slash dupa aia au urmat certuri si iar certuri din mai multe motive pana cand in 1996 slash a decis sa incheie socotelile cu axl.mai tarziu a plecat si duff mckagan....si cam atat stiu happy

| Høst a răspuns:

Slash și restul trupei simțeau că Axl nu le acordă destul respect. Și faptul Axl începuse să se poarte că o divă, le-a distrus prietenia. Asta s-a întâmplat, pe scurt.