| Pufiiiiiii a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei care asculta rock:de ce sunt Axl Rose si Slash (Guns`n`roses) certati? Ce s-a intamplat de fapt ca nu mai inteleg nimic. FUnda!
si scuzati categoria, da nu gasesc muzica

2 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Cred ca e din cauza ca Axl prelua controlul. din moment ce si-a permis sa intretina relatii sexuale cu iubita lui Adler fara ca acesta sa stie, nu cred ca este ceva la care sa nu te astepti din partea lui.

| mabell23 a răspuns:

Din cate stiu eu li s-a intrezis accesul in ceva cladire, iar ei nu acceptat sa piarda un concert si mno... Poti citi mai multe aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/Axl_Rose