| anonim_4396 a întrebat:

Azi am o intrebare interesanta. Dintre Axl Rose si Slash ( Saul Hudson) care vi se pare ca are mai multa dreptate in conflictul celor de Guns? De ce? Stiti conflictul? Daca da in ce varianta a lui Slash sau a lui Axl? Povesteste daca poti. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Ma doare-n varfu pu*i de conflictul dintre ei, sau de care are mai multa dreptate, nici macar nu a contat asta vreodata.
Daca ai sa asculti proiectele lu' Slash ai sa observi cine a fost cu adevarat "voce" Guns'n'Roses.
De ce te intereseaza subiectele astea de tip "can-can", rock-ul nu se limiteaza la prosti d-astea.

| Anisia170 a răspuns (pentru RockNbeer):

Oricum se poate sa ai dreptate daca e o sa iti dau ti-e funda ma rog o sa vad depinde de alte raspunsuri.

| RockNbeer a răspuns (pentru Anisia170):

Nu-mi trebuie nici o funda laughing, stai linistita...
Si nu-i vorba de "cine are dreptate", este o simpla parere.

| Anisia170 a răspuns (pentru RockNbeer):

Tot tu o primesti! happy

5 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Nu-mi pasa.
Imi place mai mult de Slash.
Axl mi s-a parut mereu neserios.Slash si-a lasat trecutul in urma si s-a apucat de ceva nou.Axl canta ce canta G'N'R la inceput.
Axl e unul din oamenii cu mult talent irosit.
Nici nu stiu conflictul, probabil e unul care nu imi va usura viata.

| MaskOfSanity a răspuns:

Axl ăla e un căcat de om. Nu şi-a văzut niciodată lungul nasului. Probabil el e de vină pentru tot.