| anducool a întrebat:

Ce s-a schimbat acum recent ( ieri sau astazi ) pe facebook. Am vazut multe postari de-ale prietenilor mei de genu: iar s-a schimbat facebook-ul)

1 răspuns:
| Vickyy a răspuns:

Daaa.Mai nou pe Facebook a fost introdus un timeline, pagina ta schimbandu-si aspectul si de aceasta data, putand vizualiza toate lucrurile din trecut.Interfata e simplu de utilizat, mie mi se pare mai organizat.Momentan e doar la alegere, dar in curand va fi pusa pe toate profilele.